Ünlü Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ünlü Diyarı

Lütfen Kullanacağınız Ünlünün Adıyla Üye Olunuz...Diğer Taktirde Hesabınız Silinecektir...

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin

+15
Thora Birch
Cristina Scabbia
Kate Bosworth
Scarlett Johanson
Harun Tekin
Avril Lavigne
Sarah Michelle Gellar
Sagopa Kajmer
Hayko Cepkin
Burak Gürpınar
Krystal Meyers
Site Admin
Adam Brody
James Hetfield
Amy Lee
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Aylin Aslım
Rock Star
Rock Star
Aylin Aslım

Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 2:07 pm

valla bilmiyrum ama oda benim gibi ecanescence yı cok seviyo
Christina Aguilera
Pop Star
Pop Star
Christina Aguilera

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 2:10 pm

bilmem ki iidir heralde Very Happy
http://www.wardium.luyuz.biz
Kolera
Rapçi
Rapçi
Kolera

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 9:05 pm

nasıl bi kişilik olduunu merak etiim insan
Amy Lee
Evanescence metal grubu solisti
Evanescence metal grubu solisti
Amy Lee

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 9:07 pm

rocker oLduğu haLde nasıL rapçi oLmayı kabuL ettiğine şaştığım insan
Alicia Simmons
PunkStar
PunkStar
Alicia Simmons

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 9:15 pm

GüLcecim işte nediyimki iyi kız yafss Smile
Scarlett Johanson
Oyuncu&Pop Star&Foto Model
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 8:52 pm

zuzum senin hakkındaki düşünceLerimi yazmaya ömrüm yetmez.ama birkaç tanesini söyLiyim.Canım zuzum hayatımın anLamı bitanem doğumgünümde bana şarkı yazan şahsiyet her derdime ortak oLan insan süper dost muhteşem rocker beni her türLü beLadan kurtaran(buna DicLe ve NazLıda dahiLdir anadın sen onu Very Happy ) biricik kurtarıcım şıpsevdi dostum(ama şu an pek şıp sevdi değiL Very Happy ) eh bu kaar şimdiLik Very Happy
Alicia Simmons
PunkStar
PunkStar
Alicia Simmons

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:02 pm

zuzum ne maynak sözler onlar öle....!
Bitanemsin Lan sen benimm....! O kızlarıda daha bitiremedim ama her enysee...!
Evet şıpsefdiyDİM...! o günLerimi çok özlüom yha aşıım resmen allahın Black Metal ine ada gerek yok...! Very Happy
Scarlett Johanson
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:03 pm

adı Lazım değiL baş harfi C cidden kızım gittin aLLahın pabucumun metaLcisini buLdun döferm ben onu kimse benm zuzumu üzemez
Alicia Simmons
PunkStar
PunkStar
Alicia Simmons

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:06 pm

DiLan ne pabucumu yhaaa O manyak bi şey yhaa off ölüorum ben burda zatennn Very Happy
Scarlett Johanson
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:13 pm

ben sendenf arkLıyım sanki benim durumum daha vahim en yakın arkadaşım biLge kankam dostum biLdiğim insana aşık oLmak nası bişey biLirimsin sinana ya da bu gün senL euğraşan çocuğa aşık oLman gibi bişey Very Happy
Alicia Simmons
PunkStar
PunkStar
Alicia Simmons

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:17 pm

Sinana haa anca güLerimm buna ben aşıık olduum kişiden gayet memnunummm...!!!SmileSmile
Aylin Aslım
Rock Star
Rock Star
Aylin Aslım

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:18 pm

Sanırım My Chemical Romance seviyo
Alicia Simmons
PunkStar
PunkStar
Alicia Simmons

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:21 pm

Sewmek mi dedin sen?? Dİlan biLir grup üyelerinin hepsine ve gruba tapıorum ben yha....!
Aylin Aslım
Rock Star
Rock Star
Aylin Aslım

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:24 pm

inanmıyorum aynı sekilde odamn heryerinden posteri var tuttrumak ne güzel sarkıları süper bi gurp kendileride afro
Alicia Simmons
PunkStar
PunkStar
Alicia Simmons

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:26 pm

Şimdi adını biLmediğim için AYLincim:)Smile O grupta kim kimin küçükken ilk dişi çıktığını kim kimle eflendiğini ve bütün şarkıLarını ezbere biLirim ayıptır sölemeis yhane bu kadar taparım:)Smile
Aylin Aslım
Rock Star
Rock Star
Aylin Aslım

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:28 pm

valla ben gurubu 4 aydır takıp ediorum ma cok seviyorummm o gerard yokmu yav sesi süperr
Alicia Simmons
PunkStar
PunkStar
Alicia Simmons

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:28 pm

O Gerard ın akrdşei yok mu Mikey bi o bide Frank zaten Frank in bütün bebeklik fotolarını topLadım...!SmileSmile
Aylin Aslım
Rock Star
Rock Star
Aylin Aslım

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:30 pm

hahaahah bide o frakla bob yokmu ahh ahhh
Alicia Simmons
PunkStar
PunkStar
Alicia Simmons

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:31 pm

Frank ahh Beni benden alıo Bob'cuumunda Famous Last Word'te ayaı yandı zatenn:)Smile Nası ağlıom benn
Aylin Aslım
Rock Star
Rock Star
Aylin Aslım

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:31 pm

bisey sorcam mıkeyla gerar kardeste frakda kardesleirmi ydi snaki öyle okumustum
Aylin Aslım
Rock Star
Rock Star
Aylin Aslım

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:32 pm

evet ona ebende cok üzüdüm ileri derecede yandı ühü bunalıma girdim geek o famous last word d e süper calmıstı davulu
Alicia Simmons
PunkStar
PunkStar
Alicia Simmons

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:35 pm

Efet yha bitiorum onun çaLışına asıl frank e ne demeli felç olma ihtimaLi çok yüksek ayağaının ağlamaktan harap oldumm ne diosun senn gruptan yarıLmayı düşünoduda şimdi tedavi görüoo Crying or Very sad
Aylin Aslım
Rock Star
Rock Star
Aylin Aslım

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:35 pm

ne hayırr izin vermem ayrılmıcak ölsemde izin vermem gerci öldümde Very Happy
Alicia Simmons
PunkStar
PunkStar
Alicia Simmons

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:37 pm

Sen onu bunu bırak da ah bi yürüse bi iyileşse bana o biLe yeter ne dion senn:)SmileSmile
Aylin Aslım
Rock Star
Rock Star
Aylin Aslım

MesajKonu: Geri: Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin   Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:40 pm

isallah bizleri bırakamaz bırakmaz Sad Sad o grup bi dagılsın neler oluyo giderim d,grubu toplar geri öneirm valla

Üstteki kuLLanıcı hakkında düşünceLerin
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-