Ünlü Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ünlü Diyarı

Lütfen Kullanacağınız Ünlünün Adıyla Üye Olunuz...Diğer Taktirde Hesabınız Silinecektir...

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sON kELİME yENİ cÜMLE

+7
Krystal Meyers
Sarah Michelle Gellar
Hayko Cepkin
Sagopa Kajmer
Ferman Akgül
Burak Gürpınar
Site Admin
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Scarlett Johanson
Oyuncu&Pop Star&Foto Model
Scarlett Johanson

sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 5:48 pm

boş bakışlarla geziniyorum etrafta ve yosun kokusu doluyor genzime boğazıma bir şey düğümleniyor yutkunamıyorum nefes alamıyorum düşünemiyorum belleğim bomboş
Hayko Cepkin
Nette Panik Elektrocusu
Nette Panik Elektrocusu
Hayko Cepkin

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 6:13 pm

bomboş hayyaler içinde kayboldu aşkımız neden böle oldu bilmiyorum ama oldu ...
Scarlett Johanson
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 6:30 pm

oldu sonunda istediğin gidiyorum herşey bitti artık gözyaşlarıma engel olmaya çalışırken sana söylemek istediğim son şey elveda...
Sarah Michelle Gellar
Oyuncu
Oyuncu
Sarah Michelle Gellar

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 6:33 pm

ELvedaydı sadece, tüm yaşanmışLıkLarı siLip götüren o basit söz..
Scarlett Johanson
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 7:24 pm

söz vermiştin bana yanımda yaşlanmaya söz vermiştin bir tanem tek sevdiğim olmaya hayat akıp gider arkasından bakakalırız belkide avuçlarının içinden akıp gider mutluluğun durduramazsın bazen sözcükler çıkmaz ağzından konuşamazsın o duyguyu iyi bilirim bana veda ederken yaşadığıno anda hissettkilerimdi
Hayko Cepkin
Nette Panik Elektrocusu
Nette Panik Elektrocusu
Hayko Cepkin

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 7:26 pm

hissettiklerimdi beni elel weren sna hissettiklerim işte herşey böle başladı buadam sana hep aşıktı
Scarlett Johanson
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 7:30 pm

aşıktı bu kadında sana aşıktı sen farkında olmasanda hep sevdi seni uzaktın hep ona karlı dağlar vardı sanki aranzıdahissettiklerini bir kağıda dökseydi eğer mürekkebi yetmezdi ve kağıtlar tükenirdi.o seni hep sevdi sen bunu asla göremedin hep mutluluğunu istedi şimdi gidiyor yine seni sevdiği için gidiyor seni düşündüğü için sen üzülme diye gidiyor...
Hayko Cepkin
Nette Panik Elektrocusu
Nette Panik Elektrocusu
Hayko Cepkin

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 7:34 pm

gidiyor ewt gi,diyor ama giderken bile gzel giderken bile özel işte buyüzden aşık tı buadam sana deli gibi sewdi seni ndn diye sorma oda unuttu sen onu unutunca..
Scarlett Johanson
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 7:44 pm

unutunca seni anlaki yaşamıyorum artık.seni asla unutmadım unutamamamda seni sevdim herşeyden ve herkesten çok gitmem ikimiz için aşkımızı bu noktaya getiren neydi anlayamıyorum onuşamıyorum deniz kenarındandaydım bu gün bütüngün ağladım orada oraya gelirken bana eşlik eden güneşin yerini dönerken ay ve yıldızlar almıştı.ama benim ağlmama dinmedi bize aşkımıza ağladım ama inan bütün gün ağzımdan tek sözcük çıkmadı konuşamadım konuşacak gücüm yoktu hala deli gibi aşığım sana ama he rne kadar istemesemde gidiyorum uzaklara

not:yaws hayko coştuk valla karşılıklı şiir biçiminde muhteşem oldu biz neymişiz be Laughing
Hayko Cepkin
Nette Panik Elektrocusu
Nette Panik Elektrocusu
Hayko Cepkin

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 7:50 pm

uzaklara bakıyorum senin gittiğin uzaklara and içtim sewmicem seni die yemişn ettim unutucam seni die ama olmuyor ne onuta bldim ne sewmedim seni halen sewiyorum sana haelna aşığım dğn umutlarımı yaktım ama oladmı çnkü içinsen warsın seni sewiyorumm halen hergeçen gün daha fazla..
Scarlett Johanson
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 7:55 pm

fazla bu acı bana dayanamıyorum ne sensizliğe ne de seninle olmaya ağlayamıyorumda artık gözyaşı kalmadı gözlerimde gözlerim seni arıyor her yerde özledim seni sesini nefesini tahmin edemeyeceğin kadar çok özledin öyle sarmışsınki benliğimi ne yapsam unutamıyorum seni
Hayko Cepkin
Nette Panik Elektrocusu
Nette Panik Elektrocusu
Hayko Cepkin

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 7:59 pm

seni halen sewiyorum geri gelirsin diye bi ümit war içimde ya gelemzsen die de bi korj-ku war içimde ndn sanki ayrıldık bu acıyı ndn yaşadık ölümüne sewiyorum seni ölde öliyim aşkım için senin için ayrılık çok zormuş sewince anlyosun...
Scarlett Johanson
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 8:08 pm

anlıyorsun artık gerçekleri.herleyi senin için yaptığımı beni suçladığın o gün o kara gündede herşeyi senin için yaptığımı geçde olsa anladın ama artık herşey için çok geç döndüremezsin beni çok kırdın kalbimi gitmek zorunayım aşkımı kalibme gömmek zorundayım sevgimiz güzel bir anı olarak kalmalı ama bu çok zor olacak ben seni hala ilk günkü gibi seviyorum hala aşığım sana aşkım taze hala
Harun Tekin
Mor ve Ötesi solist-Gitarist
Harun Tekin

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 8:50 pm

Hala duruyor aşkım sana bozulmadı ki hiç senelerce.Sevdiğimi kabullenemedin belkide.Olsun farketmez bende.Ben seveceğim seni sen sevmesende...
Scarlett Johanson
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 8:53 pm

sevmesende beni bitsede aşkın bende aşkın ölümsüz bu hep aynı.Sen sana olan sevgimi fark edemedin belki farkettin kabul etmek istemedin.İkimi<de birbirimizi suçluyoruz bu konuda.bence hatayı kendimizde aramalıyız aslında.ikimzde deli gibi aşığız birbirimize söyle bize engel olan nedir?
Harun Tekin
Harun Tekin

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 8:55 pm

Nedir o aramızda olan seni benden ayıran kişi.Ne önemi vardır onun.Sen beni seversen ben seni seversem olur mu hiç bunun ötesi...
Scarlett Johanson
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 8:58 pm

ötesi yok bunun ikimzi ayıran üçüncü kişi.söyle bizim aşkımız sindirilememiş bir aşkmıydıki üçüncü tekile muhtaçtı.ben sana hala aşığım.ilk günkü gibi.ama yok mu bunun bir çaresi.her geçen gün ölüme adım adım giderken aşkın beni kanser gibi sardı bırakmıo.sensiz olamam yapamam ben
Harun Tekin
Harun Tekin

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 9:01 pm

Ben kendimi bildim bileli bir seni sevdim bir yaratanı bir sana muhtaçım bir de anlayanı...
Sagopa Kajmer
Çete Başı&Rapçi
Çete Başı&Rapçi
Sagopa Kajmer

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2007 11:24 am

anlayanı da anlamayıda sevmem
Scarlett Johanson
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2007 10:30 pm

sevmem ben sendne başkasını.sevemem ne kadar uğraşsam nafile.İçimd eaşkın taa kalbimin derinliklerinde hep taze hep ilk günkü gibi yine karşımdasın işte hayalinle baktığım her yerd egörüyorum seni duyuyorum sanki nefesini ellerini sıcaklığını hissediyorum elelrimde ve gözlerini görebiliyorum sanki yine fakat bunun bir hayal olduğunu anladığımda yaşadığım acıyı tahmin ible edemessni taa yüreğimin derinliklerinde
Sagopa Kajmer
Çete Başı&Rapçi
Çete Başı&Rapçi
Sagopa Kajmer

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 12, 2007 11:57 am

derinliklerinde geziniyor acımasızca.Bense sadece izlemekle yetiniyorum.Asla nasıl olucağını bilmeden kapatıyorum gözlerimi..
Sarah Michelle Gellar
Oyuncu
Oyuncu
Sarah Michelle Gellar

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 12, 2007 2:58 pm

GözLerimi her kapattığımda bitmez tükenmez boşLuk doLduruyor içimi ..
Harun Tekin
Harun Tekin

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 12, 2007 3:04 pm

İçimi kaplıyor bir hüzün.Seni gördüğümde seni düşündüğümde adını duyduğumda.Varmı derdime bir çare.Olsada olmasada sen yoksun.Derdim olsada sen yoksun.Derim olmasada sen yoksun...
Scarlett Johanson
Scarlett Johanson

MesajKonu: Geri: sON kELİME yENİ cÜMLE   sON kELİME yENİ cÜMLE - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 8:28 pm

Yoksun haLa geLmeye söz vermiştin oysa.Hani nerdesin.ÖzLedim seni,sesini,nefesini.ÖzLedim herşeyini.Hani sen verdiğin sözden dönmezdin birtanem.Hani sen beni hiç bırakmazdın.Hani hep bana sıkıca sarıLacaktın.Hadi geL sarıL bana sıkıca.Ben aşığım sana haLa

sON kELİME yENİ cÜMLE
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3