Ünlü Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ünlü Diyarı

Lütfen Kullanacağınız Ünlünün Adıyla Üye Olunuz...Diğer Taktirde Hesabınız Silinecektir...

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cenk Gürpınar

2 posters
YazarMesaj
Burak Gürpınar
Nette Panik Bateris
Nette Panik Bateris
Burak Gürpınar

Cenk Gürpınar Empty
MesajKonu: Cenk Gürpınar   Cenk Gürpınar Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 11:10 am

Cenk Gürpınar (d. 7 Ocak 1984) Acemi Cadı, Esir Kalpler, İlk Göz Ağrısı ve Hayat Bilgisi dizilerinde rol almıştır.Ayrıca Acemi Cadı'da arkadaşı olarak canlandırdığı Selim yani gerçek adıyla Cağkan Çulha ile Hayat Bilgisi adlı diziden tanışmaktadırşar.

Acemi Cadı dizisinde Selim ve Murat'ın arkadaşı Cenk'i canlandırmaktadır. Ayrıca dizideki Ceren karakteri Dicle Alkan'a sırılsıklam aşıktır
Cenk Gürpınar
Oyuncu&Nette Panik Gitarist
Cenk Gürpınar

Cenk Gürpınar Empty
MesajKonu: Geri: Cenk Gürpınar   Cenk Gürpınar Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 2:13 pm

Evet Burak arkadaş hakkımdaki herşeyi yazmışş ama bn Acemi Cadı'dan ayrılalı yıl oldu...
Hayat Bilgisindede 1-2 bölümde oynadım kısa bişey...
Daha bir çok reklamdada rol aldım isterseniz sayabilirim;Coco-Cola,Gilette permatik,discreeet,ülker çikolata sms reklamı fln filan ...
http://www.cenkgurpinar.com
Cenk Gürpınar
Cenk Gürpınar

Cenk Gürpınar Empty
MesajKonu: Geri: Cenk Gürpınar   Cenk Gürpınar Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 2:37 pm

Ayrıca Cenk kendisi hakkında söylenlere karşılık verir
-bn 16 yaşımdan beri mzklede uğraşıorm oyunculua arkileriimin ısrarı üzerine bir ajansa yazılarak başladım der...
http://www.cenkgurpinar.com

Cenk Gürpınar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-